Сумоїстка з Вишневого поділилася враженнями після Всесвітніх ігор у США

9 липня вишнівчанка Світлана Ярьомка виборола золоту медаль із сумо у важкій вазі на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту, які цьогоріч проходили в Бірмінгемі, США.

Американська публіка потужно підтримала українську збірну, про що спортсменка розповіла в коментарі виданню «Вишневе24/7»:

Розкажіть про ваші враження від поїздки на змагання до США.

– Це були Всесвітні Ігри з неолімпійських видів спорту, де я зайняла 1 місце в категорії +80 кг і 3 місце в абсолютній категорії. Мої враження – це супер змагання з шаленою аудиторією. Нас дуже тепло вітали американські вболівальники. Мені все сподобалось.

Як ви готувалися до змагань в умовах війни?

– Жили ми в студентському містечку штату Алабама. Готувалась частина збірної в Японії, а частина – в Польщі та в Україні.

Як мені відомо, ви обіймаєте посаду депутата міської ради. Як вам вдається поєднувати це зі спортивною кар’єрою?

– Так, обіймаю. Із цим поки не встигаю на повну міру, на жаль.

Світлана Ярьомка  – депутатка Вишневої міської ради (ЄС), заслужений майстер спорту із дзюдо, самбо та сумо, призерка Чемпіонату Європи з дзюдо, учасниця Олімпійських ігор у 2016 році, Чемпіонка Світу з самбо, багаторазова Чемпіонка України з дзюдо, самбо та сумо.

Раніше ми повідомляли, що 9 липня вона здобула золоту медаль із сумо у важкій вазі.

Як пише журналіст Андрій Ковальський, цьогоріч за три дні до завершення Всесвітніх ігор українці встановили власний рекорд за кількістю виграних медалей. Так, на 11 Всесвітніх іграх наша збірна виборола 32 медалі, та посіла четверте місце в загальному заліку.

Фото (ілюстративне): Світлана Ярьомка (Facebook).

Підписуйтеся на нас у Facebook та Telegram, щоб не пропускати останніх новин.

Автор: Ангеліна Польова