Джерело:

8 Лют, 13:24

319

Спортсмен із Вишневого став чотириразовим чемпіоном із лижних перегонів

Петоро Савчук із Вишневого отримав перемогу на Всеукраїнських змаганнях із лижних перегонів “БЕСКИДИ 2022”, що проходили 29 та 30 січня у Львівській області. Про це повідомляє Інформаційне агентство «Інформ» у Facebook.

Петро Савчук став переможцем у віковій категорії 65 – 69 років. На лижних перегонах спортсмен виборов два перших місця на дистанціях у 5 кілометрів (коньковий та класичний хід).

Вже на наступних змаганнях, що відбувалися із 30 січня до 3 лютого у Львівській області, Петро Савчук здобув ще дві перемоги. На лижних перегонах він першим подолав дистанції 15 кілометрів (вільний стиль) та 10 кілометрів (класичний стиль).

Нині Петро Савчук готується до чемпіонату України, що відбудеться цих вихідних, 12 та 13 лютого, у Броварах.

«Вітаємо земляка з чемпіонським титулом та бажаємо подальших перемог!», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що у Львові пройшов чемпіонат України із самбо, де друге місце здобула Ольга Дріг із Вишневого.